de pl ch at
  poczta@carebiuro.de
cbb-office.pl/

Polskie biuro rachunkowe w Aachen

Carebiuro

Księgowość dla polskich firm w Aachen

 

W polskim biurze rachunkowym w Aachen każdy przyszły i już działający przedsiębiorca polski działający w Niemczech może liczyć na wszelką, merytoryczną pomoc, związaną z prowadzeniem swojej firmy w Niemczech. Bez względu na to czy szukasz polskiego biura w Niemczech, czy potrzebujesz pomocy księgowego, jesteśmy do Twojej pomocy. 

Polskie biuro rachunkowe w Aachen zapewnia pełen wachlarz usług doradczo-księgowych polskim przedsiębiorcom prowadzącym firmę w Niemczech. Dla osób dopiero myślących o założeniu własnej działalności w Niemczech mamy promocyjne oferty.

Polskie biuro rachunkowe w Aachen

Co wchodzi w zakres podstawowej obsługi księgowej w biurze księgowym w Aachen?

  1. wybór klasy podatkowej – dobra księgowość i powodzenie Twojego rozliczenia zaczyna się od prawidłowego dobrania klasy podatkowej. Jeżeli nie wiesz do jakiej klasy podatkowej powinieneś się zakwalifikować warto sięgnąć po pomoc wykwalifikowanych doradców księgowych, których znajdziesz w naszym biurze
  2. optymalizacja podatkowa i prowadzenie pełnej księgowości
  3. raportowanie Intrastat
  4. cykliczne składanie zeznań podatkowych oraz deklaracji VAT i rozliczanie należnych zaliczek na podatek VAT
  5. pozyskanie zwrotu nadpłaconego podatku VAT
  6. reprezentacja przed niemieckimi urzędami

Oprócz czynności typowo księgowych gwarantujemy dobór odpowiedniej klasy podatkowej dla osób zaczynających pracę lub działalność w Niemczech. W przypadku rozliczania podatków w Niemczech najważniejsze jest przypisanie do właściwej klasy podatkowej (jest ich 6) od tego do jakiej klasy podatkowej zostaniemy zakwalifikowani przez niemiecki urząd skarbowy będziesz mieć możliwość sterowania wysokością należnego podatku – z reguły osoby stanu wolnego, rozwiedzione czy wdowcy płacą wyższe podatki, natomiast osoby pozostające w związkach, małżeństwa – zwłaszcza te z dziećmi płacą stosunkowo niższe podatki

Księgowość dla polskich firm w Aachen

Niemiecka ordynacja podatkowa systematyzuje podatników według sześciu klas podatkowych. Nadrzędną zasadą według której obywatel uzyskuje zaszeregowanie do danej klasy jest jego stan cywilny oraz sytuacja rodzinna i zawodowa. Poszczególne klasy zatem są przeznaczone dla osób stanu wolnego, małżeństw, małżeństw z dziećmi oraz osób osiągających różny poziom dochodów.

Klasyfikacja podatkowa – zaszeregowanie do klas

W przypadku gdy oboje małżonkowie pracują, mają możliwość tzw. kombinacji klas:

Zachęcamy do skorzystania z pomocy specjalistów od księgowości i podatków naszego biura w Aachen. Dzięki pogłębionej wiedzy polskich księgowych w zakresie niemieckich podatków oraz optymalizacji podatkowej, którą możemy zastosować w trakcie współpracy z Twoją firmą, działającą w Aachen czy w dowolnym miejscu w Niemczech prowadzimy regularną, zaawansowaną księgowość włącznie z wypełnianiem i składaniem deklaracji, których zoptymalizowana zawartość gwarantuje szybki i wysoki zwrot podatku. Za niewysoką, zryczałtowaną opłatą miesięczną masz pewność, że Twoje finanse są w dobrych rękach, księgowość jest prowadzona solidnie i systematycznie a kontakt z urzędem skarbowym utrzymywany fachowo w przypadku takiej konieczności.

By sprawnie przeprowadzić rejestrację firmy w Niemczech warto zadbać wcześniej o skompletowanie niezbędnych w tym celu dokumentów, jakie należy przedstawić w momencie rejestracji w urzędzie. Zarejestrować możesz się samodzielnie, ale warto też rozważyć korzystną ofertę założenia firmy przez polskie biuro rachunkowe w Aachen. Dlaczego? Ponieważ specjaliści zrobią to sprawnie, szybko i bez zbędnych formalności.

Dostarcz nam dokumenty a my zarejestrujemy firmę dla Ciebie:

Nie musisz stawiać się osobiście w biurze, mieszkaj w Aachen, tam prowadź firmę – obsługę prowadzimy online, mailowo, konsultacje prowadzone są telefonicznie lub przez WhatsApp.

Polskie biuro rachunkowe w Niemczech

Polecane linki:

Założenia własnej Gewerby

ID NUMER - Steuernummer

Freistellung jakie dokumenty

Komu przysługuje Kindergeld

 

 

UWAGA: nie wymagamy osobistego stawienia sie w biurze- wszystko możemy załatwić drogą elektroniczną i pocztową:

Email:  poczta@carebiuro.de
WhatsApp +49 160 430 803 6
WhatsApp +49 151 462 323 10

Biuro Burscheid +49 2174 666 3977
Biuro Dusseldorf +49 211 975 31 621 
Biuro Leverkusen +49 2171 77 69 612 
Biuro Polska  +48 22 307 11 23 


© Rejestracja firmy w Niemczech - Carebiuro.de 2016.
Zakladanie firmy w Niemczech - Dzialalnosc gospodarcza w Niemczech - Firma w Niemczech bez meldunku
All rights reserved.