de pl ch at
  poczta@carebiuro.de
cbb-office.pl/

SKŁADKI NA GEWERBE

 

Wysokość składek ubezpieczenia GEWERBE w Niemczech.

 

Czy wiesz, że jeżeli cel pobytu w Niemczech jest związany z działalnością zawodową lub prowadzeniem firmy mamy obowiązek posiadać niemieckie ubezpieczenie zdrowotne od momentu przekroczenia granicy. W tym przypadku karta EKUZ nie ma racji bytu i będziemy traktowani w przypadku kontroli jako osoby podlegające karom finansowym lub deportacji do kraju. Planujesz założenie gewerbe – samodzielnej działalności w Niemczech? dowiedz się już dziś u doradcy ubezpieczeniowego eurokv.de jak pozyskać niedrogie ubezpieczenie zdrowotne dla gewerbe. Oferta niemieckich ubezpieczalni w tym zakresie jest bardzo szeroka: mamy tu dostęp do ubezpieczenia państwowego w jednej z ponad 100 państwowych kas chorych działających na terenie całych Niemiec oraz spełniającego warunki ustawy o ubezpieczeniach ubezpieczenia prywatnego, dostępnego w towarzystwach ubezpieczeniowych na terenie całych Niemiec.

 

SKŁADKI NA GEWERBE

Możesz wybrać albo ubezpieczenie ustawowe, albo prywatne. Ustawowe ubezpieczenie zdrowotne w Niemczech zapewnia pokrycia kosztów leczenia w przypadku choroby. Do niektórych świadczeń jest ustawowo określona wysokość udziału własnego w ramach współuczestniczenia w kosztach która wynosi 10% kosztów – standardowo jest to 10 €. Ubezpieczenie prywatne Jest przeznaczone przede wszystkim dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą (Gewerbe) i jest korzystniejsze dla polskich przedsiębiorców.

Jak wybrać ubezpieczenie zdrowotne gdy prowadzisz gewerbe?

W przypadku prywatnego ubezpieczenia w Niemczech składki ustalane są indywidualnie na podstawie wieku, płci, stanu zdrowia i zakresu ubezpieczenia, co powoduje, że mogą się okazać niższe niż w państwowej kasie chorych Koszty leczenia są refundowane, tzn. otrzymany w gabinecie lekarskim rachunek przekazuje się firmie ubezpieczeniowej.

 

Wysokość składek ubezpieczenia GEWERBE w Niemczech
Ile wynosi składka ubezpieczenia zdrowotnego na Gewerbe?

Jeżeli planujesz ubezpieczyć się w państwowej kasie chorych w Niemczech to wysokość składek może Cię niemile zaskoczyć. Składki idą w setki € miesięcznie. Tymczasem świetną alternatywą dla właściciela Gewerbe w Niemczech jest ubezpieczenie się w prywatnej kasie chorych, na równych zasadach co państwowe ubezpieczenie, a oferujące znacznie lepsze warunki ubezpieczenia i oczywiście niższe koszty. 
Ubezpieczenie prywatne - spełnia warunki ustawy o obowiązku ubezpieczenia zdrowotnego i opiekuńczego w Niemczech, wysokość składki uzależniona od stanu zdrowia, wieku, zawodu i stylu życia oraz zakresu ubezpieczenia jaki wybierze osoba ubezpieczona, wysoki poziom usług, możliwość wyboru lekarzy w tym wysokiej klasy specjalistów, w przypadku pobytu w szpitalu – jednoosobowa sala, dostęp do najnowszych metod leczenia i nowoczesnego sprzętu

Wysokość składek na ubezpieczenie zdrowotne w euroKV zaczyna się już od 1 € dziennie! Tak, tylko 1 € dziennie. Bijemy konkurencję na głowę, nikt nie ma tak korzystnej oferty na niemieckim rynku ubezpieczeniowym.

Co gwarantuje Ci ubezpieczenie zdrowotne wykupione w euroKV?

Zapytaj już dziś konsultanta ubezpieczeniowego eurokv.de o tanie ubezpieczenie zdrowotne dla Twojej gewerbe w Niemczech.

 

Firma w Niemczech

Polecane linki:

tanie-ubezpieczenia

handel-w-internecie

Posiadasz Gewerbe?

Działalność gospodarcza

 

                                  Firma w Niemczech                                                                   ubezpieczenie                                                                 

                                                                                                                                                                                                     ile_kosztuje_ubezpieczenie_w_niemczech_na_gewerbe                                                     Jak_założyć_własną_firmę_w_Niemczech                              

                                                                                                          

UWAGA: nie wymagamy osobistego stawienia sie w biurze- wszystko możemy załatwić drogą elektroniczną i pocztową:

Email:  poczta@carebiuro.de
WhatsApp +49 160 430 803 6
WhatsApp +49 151 462 323 10

Biuro Burscheid +49 2174 666 3977
Biuro Dusseldorf +49 211 975 31 621 
Biuro Leverkusen +49 2171 77 69 612 
Biuro Polska  +48 22 307 11 23 

                                                         


© Rejestracja firmy w Niemczech - Carebiuro.de 2016.
Zakladanie firmy w Niemczech - Dzialalnosc gospodarcza w Niemczech - Firma w Niemczech bez meldunku
All rights reserved.