de pl ch at
  poczta@carebiuro.de
cbb-office.pl/

FIRMA W NIEMCZECH EMERYTURA

Ubezpieczenie emerytalne dla firmy prowadzonej w Niemczech.

Jeżeli prowadzisz firmę w Niemczech to zupełnie inaczej niż w Polsce masz obowiązek posiadać ubezpieczenie zdrowotne, ale już niekoniecznie emerytalne. O to musisz zatroszczyć się samodzielnie. Jak tego dokonać? Najlepiej z pomocą profesjonalnego doradcy ubezpieczeniowego kancelarii ubezpieczeniowej eurokv.de. Dlaczego z pomocą doradcy? Otóż możesz oczywiście samodzielnie spróbować znaleźć odpowiednie ubezpieczenie emerytalne w jednym z dziesiątków niemieckich towarzystw ubezpieczeniowych ale to zadanie może się pracochłonne. Doradca wyręczy Cię w porównaniu ofert, wybierze to które będzie zgodne z Twoimi preferencjami, sytuacją życiową i możliwościami finansowymi.

Każda osoba, która stoi w obliczu niskiej emerytury państwowej powinna wykupić prywatne ubezpieczenie emerytalne by zapewnić sobie godną starość i zabezpieczyć się finansowo na późne lata. Czy wiesz, że w Niemczech możesz liczyć na dofinansowanie Twojej emerytury od Państwa? Możesz wybrać np. Riester-Rente to dobrowolne, prywatne ubezpieczenie emerytalne dotowane przez państwo. Skierowane jest główne do osób z obowiązkowym ubezpieczeniem społecznym, ale w określonych przypadkach mogą z niej skorzystać osoby prowadzące działalność gospodarczą, dlatego wiele osób pracujących w Niemczech rozważa tę formę dobrowolnego ubezpieczenia.

Riester-Rente to dobrowolne, prywatne ubezpieczenie emerytalne dotowane przez państwo. Skierowane jest główne do osób z obowiązkowym ubezpieczeniem społecznym, ale w określonych przypadkach mogą z niej skorzystać osoby prowadzące działalność gospodarczą, dlatego wiele osób pracujących w Niemczech rozważa tę formę dobrowolnego ubezpieczenia.

Małe składki - duża ulga w jesieni życia

Decydując się na emeryturę Riester z dofinansowaniem od państwa budujesz długofalowe bezpieczeństwo finansowe na emeryturze i jednocześnie zabezpieczasz dotowane przez państwo ulgi podatkowe.  Czerpiesz także  korzyści z planu odsetkowego, co znacznie zwiększa Twoje świadczenia finansowe na emeryturze. Osoby ubezpieczone posiadające dzieci otrzymują także zasiłek na dziecko, a młodzi specjaliści mogą spodziewać się finansowych bonusów. Aby otrzymać pełne świadczenia, musisz zapłacić składkę w wysokości co najmniej 4% dochodu brutto za poprzedni rok. Rozliczne dodatki zmniejszają twój wkład własny. 
Zadbaj o swoją prywatną emeryturę Riester!

Umów się już dziś na konsultację w sprawie ubezpieczenia emerytalnego z doradcą ubezpieczeniowym eurokv.de i ciesz się na przyszłą niemiecką emeryturę. Zachęcamy do współpracy z eurokv.de.

 

Założenie firmy w Niemczech

Polecane linki:

Ubezpieczenie prywatne w Niemczech

Jak założyć firmę w Niemczech

Ubezpieczenie-zdrowotne-dla-rodaków-w-Niemczech

Kasa-fiskalna

 

 

      Procedura_rejestracji_vat_w_Niemczech                                                                  KRUS_a_Gewerbe_w_Niemczech                                                                                                                                                             

                 procedura_rejestracji_vat_w_niemczech                                                                                            KRUS_a_gewerbe_w_Niemczech                                                                                                                                                                                                                                                              


© Rejestracja firmy w Niemczech - Carebiuro.de 2016.
Zakladanie firmy w Niemczech - Dzialalnosc gospodarcza w Niemczech - Firma w Niemczech bez meldunku
All rights reserved.